Sosyal Medya

Şeyma Subaşı Fatih Altaylı’ya Cevabı Video İle Verdi!

Şeyma Subaşı, THY’ye seslendiği videoyu kişisel hesabından paylaşarak gündemi sallamıştı.Subaşı THY larından İbiza’ya direk uçuş istemişti. Şeyma Subaşının bu seslenişini gazete köşesine taşıyınca ikili arasında bir polemik meydana geldi.

Acun Ilıcalı’dan boşanmasından sonra magazin gündeminde en çok konuşulan isim olan Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Subaşı, bu kez Türk Hava Yolları’na seslendi ve İbiza’ya direk uçuş istiyoruz dedi.

ALTAYLI’DAN SERT TEPKİ
İşte Şeymanın bu seslenişi gündeme oturuken gazeteci Fatih Altay’lı da bu durumu gazete köşesine taşıyarak ‘Köy yanar, k… taranır’ durumu” yorumuyla Subaşı’na hayli sert sözler söyledi.

Altaylı yazısında ; “Şeyma Subaşı, THY’den talepte bulunmuş.’İbiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. Lütfen buraya direk uçuş koyun.’ THY bu talebi kabul eder mi bilmiyorum. Ancak tam bir “Köy yanar, k… taranır” durumu. Memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor! E o da haklı tabii…
Alışmıştı özel uçaklara.Şimdi aktarma…Zor hayat.” sözlerine yer verdi.

Bu köşe yazısına Şeyma Subaşı’ndan cevap gecikmedi.Şubaşı, Fatih Altaylı’nın o sert sözlerine bir video ile karşılık verdi.

Yorum Yap