Müzik

Onur Ege’nin Metin Özülkü’yle feat Yaptığı ”Çok Ağladım” Yayınlandı

Onur Ege’nin Metin Özülkü’yle feat yaptığı ‘Çok Ağladım’ Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında 13 Aralık Cuma günü yerini aldı.

Bugüne kadar Sakin Olman Gerek, Sıkıntı Yok single’ları yayımlanan ’nin ’yle ’ Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında 13 Aralık Cuma günü yerini aldı.

Sözleri Güneş Yurdasiper Dal’a bestesi Egecan İnce’ye düzenlemesi Onur Ege’ye ait Çok Ağladım’ın video klibi Ömer Güneş yönetmenliğinde çekildi.

KİMDİR?

ONUR ORHAN DAL (VOKAL & SÖZ YAZARI)

Selanik’te 1979 yılında doğdu. Kadıköy Güzel Sanatlar, Batı Müziği Şan Bölümü, Fenerbahçe Süper Lisesi İngilizce ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. 1998 yılında Kemancı’da ilk defa sahneye çıktı.Sonrasında bir çok mekanda sahne aldı.. İlk albümünü Alternatif Akım isimli rock grubuyla beraber çıkardı. 6 yıl boyunca Alternatif Akım’la Pendor Corner adlı mekanda canlı konserlerine devam ettiler. Egecan ile tanıştıktan sonra onunla beraber farklı bir müzik tarzında yürüme kararı aldı ve beraber Onur Ege’yi kurdular.

YAHYA EGECAN İNCE (ARANJÖR & BESTECİ)

1992 yılında, İstanbul’da doğdu. Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nin, klasik gitar ve piyano bölümünü ikincilikle bitirdi. Ardından Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Müzik Bölümü Klasik Gitar Ana Sanat Dalı’ndan mezun olduktan sonra, Mint Akademi’nin Ses Mühendisliği eğitimini aldı.Farklı sanatçılarla aranje ve şarkı çalışmaları gerçekleştirdi. Egecan’da, Onur’u tanıyınca, ortak yeni bir müzik projesine girmeye karar verdi.

ÇOK AĞLADIM

Bugün nasılda bitkinim.
Başım ağır vücudumdan.
Dün ağlamışım rüyamda,
Günahlarım ağır bana.

Çok ağladım yine belki dönersin diye
Yalvardım dün gece
Yanımda kal yine, küsmüşüm geçmişe
İsyanım derdime

Of çok ağladım yine
Of çok ağladım yine

Koyu mavi huzur saçar,
Hayallerimde gözlerin.
Karanlıkta ışık tutar,
Sana düşen ayın izi.

Söz : Güneş Yurdasiper Dal
Müzik : Yahya Egecan İnce
Yönetmen: Ömer F. Güneş

Yorum Yap