Video Galeri

Canlı Yayında Evli Adamla Birlikte Olduğunu Söyleyen Kadın İzleyici

Beyaz TV’de yayınlanan canlı yayına telefonla bağlanan kadın izleyici, evli bir adamla yıllardır birlikte olduğunu hatta adamın karısının tüm akrabalarıyla tanıştığını anlattı.

Beyaz TV’de yayınlanan canlı yayına telefonla bağlanan izleyici, evli bir adamla yıllardır hatta adamın karısının tüm akrabalarıyla tanıştığını anlattı. İzleyicinin anlattıkları sunucuyu hayrete düşürdü.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Hayatta Her Şey Var” programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin yıllardır yaşadığı yasak aşkı itiraf etmesi ve yaşadıklarını anlatması izleyicileri ve sunucu Nur Viral’ı şaşkına çevirdi.

“EVLİ ADAMLA BİRLİKTEYİM, KARISININ AKRABALARIYLA BİLE TANIŞTIM”

Evli bir adamla imam nikahı kıyarak 5-6 yıldır birlikte olduğunu anlatan kadın izleyici, gözyaşları içinde yaşadıklarını şöyle anlattı: “ birlikteyim ve kandırıldığımı yıllar sonra farkına vardım. Bırakamıyorum çünkü beni avucunun içine aldı. Evim vardı, evimi ipotek ettirdi. Bütün çevresi ve arkadaşlarıyla beni tanıştırdı. Karısının akrabalarıyla bile tanıştırdı. Öyle bir kumpasın içine girdim ki anlatamam.

Yorum Yap